Snami Tour | potulky prírodou, výlety, turistika

Liečebné termálne kúpele v Egerszalók | nedeľa, 3.3.2019

Mám záujem (objednávkový formulár )


Maličká dedinka Egerszalók sa stala známou vďaka termálnej vode. Zo zeme, zo skoro 400 metrovej hĺbky tu vyviera 68°C termálna voda, ktorá má jedinečné zloženie. Vápencové usadeniny vytvorili počas rokov úžasný tzv. soľný kopec. S podobným javom sa môžete stretnúúť iba v Turecku alebo v USA. 

Vodná plocha kúpeľov predstavuje 1900 m2, nachádza sa tu spolu 17 vnútorných a vonkajších bazénov, s množstvom relaxačných prvkov: sedacie bazény s liečivou vodou, perličkový kúpeľ, zážitkové bazény, tobogán, detské bazény. O odpočinok a zábavu tu majú postarané všetky generácie.

V liečebnom oddelení sa využíva vápníkovo-horčíkovo-hydrokarbónová voda vynikajúcej kvality. Vo wellness oddelení na Vás čakajú exkluzívny saunový svet, vaňové kúpele, špeciálne masáže, vďaka ktorým sa docieli úplné osvieženie a regenerácia.

Exkluzívny Svet sáun obdaruje milovníkov sauny nezabudnuteľným zážitkom. Vo vnútornom trakte sa nachádzajú 2 fínske sauny, biosauna, infrasauna, parné kúpele, aromatická kabína a ochladzovací bazén, vo vonkajšom trakte sa nachádza fínska a ruská sauna a ďalší ochladzovací bazén.

 

Vstupné na celý deň:

dospelý: 5800 HUF / 18€

seniori nad 65 rokov: 4800 HUF / 15€

deti 3-14 rokov: 4300 HUF / 13€

saunový svet: 2000 HUF/ 6,20€

 

Cena prepravy ZH-Egerszalok a späť: 25€

nástupné miesta: ZH, ZV

 

 

 


Chcem byť informovaný o pripravovaných výletoch a akciách