Snami Tour | potulky prírodou, výlety, turistika

Snehový labyrint v Zakopanom III.turnus | sobota, 16.2.2019

Mám záujem (objednávkový formulár )


Prijmite naše pozvanie na jednodňový výlet do poľského Zakopaného, kde sa nachádza areál zimných radovánok Snowlandia a kde si na svoje prídu nielen deti, ale i dospelí. 

Areál je preslávený hlavne labyrintom zo snehu, ktorý je najväčším na svete. Snehové tunely, múry a mosty tvorí viac ako 60-tisíc snehových kociek. Chodby bludiska sú dlhé viac ako jeden kilometer. Je naozaj veľký, ale nemusíte mať žiaden strach, že sa z neho nevymotáte. Pomôžu Vám rôzne značky a znaky, ktoré sú na stenách umiestnené. 

Okrem labyrintu tu nájdete aj snežný hrad a palác snehových kráľov, v ktorom sa budeme cítiť ako v zimnej rozprávke. Tajnými chodbami, tunelmi a rôznymi komorami sa dostaneme až do hradnej veže, ktorá siaha do výšky 16 metrov. Odtiaľ sa nám naskytne nádherný pohľad na zasneženú krajinu.

Súčasťou areálu je aj malá mini-ZOO, kde nájdeme muflóny, jelene, jahniatka, či dravé vtáky.

No a čas strávený v Snowlandii si môžme vyplniť aj sánkovaním sa na sánkarskej dráhe, dlhej takmer 200 metrov. Neďaleko sa nachádza aj snežný tobogán. Ak nemáte svoje sánky, či boby, v areály Vám ich radi požičajú.

Cena vstupu, ktorý zahŕňa všetky atrakcie: labyrint, snehový palác, snehový zámok a mini ZOO je 45zl/11,50€ pre dospelého, znížené vstupné stojí pre dôchodcov a deti 30zl/7€ a k dispozíii sú aj rodinné zľavy.  

Cena tobogánu je 10zl/2,50€ na 1 hod – za každú ďalšiu hodinu 1zl/0,23€ - 20zl/5€ na celý deň

Pri pokladni sa platí iba v hotovosti, prijímajú však aj eurá. Ak nemáte presnú sumu, vydajú Vám zloté.

 

Podrobný cenník nájdete tu, aktuálny kurz je 1zl = 0,23€

Info o rezorte nájdete na web stránke: http://www.snowlandia.pl/

 

 

Odchod zo ZH: 07:00 hod (parkovisko II:ZŠ)

Voľný program v Snowlandii Zakopané od 11:00 hod približne do 16:30 hod

Voľný program v Zakopanom - návšteva Domu hore nohami (11zl/3€), prechádzka po vychýrenej ulici Krupowki plnej stánkov a obchodíkov s miestnymi špecialitami

Príchod do ZH: cca 20:00 hod

Cena prepravy ZH-Zakopané a späť: 24€

 

 


Chcem byť informovaný o pripravovaných výletoch a akciách